Przejdź do treści

Płyty betonowe dekoracyjne

  beton jako wykończenie

  Płyty betonowe dekoracyjne to innowacyjny produkt, który można w łatwy sposób zamontować na istniejących ścianach lub wykorzystać w nowych projektach budowlanych jako alternatywę dla częściej używanych płytek ceramicznych lub drewna. Nadają się również do zastosowania poza budynkiem. Dobrze sprawdzają się jako pokrycia sufitowe oraz w łazienkach i kuchniach. Idealne do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz , betonowe panele ścienne mogą całkowicie zmienić wygląd każdej przestrzeni, dostosowując ją do współczesnych pomysłów na projekt. Być może minimalistyczny wygląd twojego mieszkania wymaga idealnie gładkiego wykończenia. A może szukasz czegoś bardziej szorstkiego na krawędziach.

  Płytki betonowe są tak samo wszechstronne jak betonowe panele ścienne. Mogą być używane w dowolnym miejscu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mogą spełniać dowolne specyfikacje projektowe. Niektórzy wykorzystują płytki betonowe do tworzenia elementów na ścianach. Inni instalują je jako część kominka lub jako alternatywę dla drewnianej podłogi.

  płyty betonowe dekoracyjne

  płyty betonowe dekoracyjne

  Płyty betonowe dekoracyjne – nowoczesne rozwiązanie

  Płyty betonowe dekoracyjne są bardzo oryginalnym rozwiązaniem, precyzyjnie dopasowanym i trwalszym niż alternatywne materiały. Takie jak drewno lub łupek, betonowe płytki ścienne są doskonałym dodatkiem do każdej łazienki, kuchni lub wystroju salonu.

  Płyty betonowe dekoracyjne jak i płytki są wysokiej jakości i zaprojektowane tak, aby przetrwały jak najdłuższy okres czasu. Każdy panel i płytki jest poddawany specjalnej impregnacji hydrofobowej i szczeliwa powierzchniowego. Wydłuża to żywotność panelu poprzez dodanie warstwy ochronnej, a jednocześnie pomaga zachować jego unikalny kolor. Zapobiega to również powstawaniu plam powstałych poprzez działanie słońca lub wody. Proces produkcji i obróbki używany obecnie sprawia, że ​​betonowe płytki i panele są trwalsze niż tradycyjne produkty z betonu lub kamienia. Ciężka praca wykonana przez naukowców i wiele testów, aby stworzyć elastyczny produkt, który jest lżejszy niż zwykłe płytki, a w wielu przypadkach również o wiele bardziej wytrzymały.

  Trwałość paneli i płytek nie tylko zapewnia, że ​​wyróżniają się one z tłumu, ale oznacza to również, że nadają się do wielu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, bez obawy o blaknięcie.